logo wąskie biale

 Proces stworzenia strony internetowej oparty jest na kilku kolejnych procesach; określenie potrzeb Klienta, stworzenie makiety strony, programistyczne utworzenie strony oraz wprowadzenie poprawek. Więcej przeczytasz o tym tutaj.

 Czas stworzenia strony internetowej jest kwestią bardzo indywidualną; stworzenie podstawowej strony typu wizytówka może zająć od kilku dni do tygodnia. Stworzenie strony firmowej z kilkoma lub kilkunastoma zakładki może potrwać od tygodnia do miesiąca. Sklepu internetowego – od dwóch tygodni do nawet paru miesięcy. Pamiętaj, że to przede wszystkim to Ty tworzysz swoją stronę i swoją rozpoznawalność w internecie, więc proces w dużej mierze zależny jest od Ciebie i Twoich potrzeb.

W każdej chwili! Nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami w dowolny sposób – kontakt. Jeśli tylko mamy wolną chwilę, możemy od razu zabrać się za Twój projekt.

Kampania marketingowa to podstawowy trybik w budowaniu marki oraz sprzedaży produktów czy usług – dlatego nasze podejście do każdego Klienta będzie maksymalnie indywidualne. Jeśli chcesz mieć ogólny ogląd, jak działamy, zajrzyj do kampanie marketingowe.

Nudny i techniczny żargon zostaw nam 😉 W skrócie, pozycjonując Twoją stronę, dbamy, aby link do niej wyświetlał się jak największej liczbie użytkowników – im strona jest ”wyżej” w wynikach wyszukiwania, tym więcej osób na nią wejdzie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, napisz do nas w formularzu.

Google Ads to współcześnie podstawowe narzędzie marketingowe, które umożliwia reklamowanie Twojego produktu lub usługi. Polega ono na wyświetlaniu potencjalnym klientom reklam, które po kliknięciu przenoszą użytkowników bezpośrednio na Twoją stronę. Dobrze zarządzane Google Ads to efektywny sposób na zwiększenie przychodów w Twojej firmie. Więcej piszemy o tym w zakładce kampanie.

Oczywiście. Z roku na rok, smartfony stają się nam coraz bliższe. Posiadanie strony z wersją profesjonalną wersją mobilną, która będzie kompatybilna na różnych urządzeniach, to konieczność.

User Experience to całość wrażeń, które doświadczył użytkownik po skorzystaniu z Twojej strony lub aplikacji mobilnej.  Kryteriami do stworzenia serwisu z przyjaznym UX, to funkcjonalność strony, atrakcyjność, a także przyjemność z korzystania. Nasze strony zachowują te cechy – staramy się stosować metodykę projektowania zorientowanego na klienta. Dzięki temu interakcja użytkownika z Twoją stroną będzie nieskalana.

Jeśli potrzebujesz domeny lub serwera, możemy pomóc Ci kupić sprawdzony hosting i domenę. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na szukanie dobrego i opłacalnego serwera.

Tak. Do skończonej strony podpinam Google Analytics. Dzięki temu narzędziu będziesz mógł bardzo dokładnie śledzić dane płynące z Twojego serwisu. Poznasz lepiej swoich odbiorców, a także będziesz mógł wykorzystać te dane do przeprowadzania skutecznych kampanii marketingowych.

Często zadawane pytania

Jeśli nurtują Cię pytania związane z tym, czym się zajmujemy, spieszymy z odpowiedziami. Zanim jednak
do nas napiszesz, proponujemy looknąć do naszej podstrony z różnymi pytaniami; nawet jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje, możesz lepiej poznać nasze usługi
i mieć lepszy obraz tego, jak działamy. 

Copyright © 2021 - 2022 Amplify Digital Sp. z o.o.